Центр Первинної Медіко-Санітарної Допомоги №1 Дніпровського району

Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини № 2 (вул. Запорожця,26)

пн вт ср чт пт
Тетяна Семенівна Савченко – лікар терапевт
9:00-14:00 14:00-19:00 8:00-13:00 15:00-20:00 8:00-13:00
Тетяна Петрівна Шабля – лікар сімейний (прийом дорослих та дітей з 12 років)
9:00-14:00 15:00-20:00 9:00-14:00 14:00-19:00 8:00-13:00
Тетяна Дмитрівна Макаренко – лікар терапевт
9:00-14:00 14:00-19:00 8:00-13:00 15:00-20:00 9:00-14:00
Катерина Миколаївна Поштарук – лікар зпсл
8:30-9:30 17:00-18:00 8:30-9:30 17:00-18:00 8:30-9:30
Антоніна Дмитрівна Красноус – лікар педіатр
9:00-14:00 15:00-20:00 9:00-14:00 12:00-17:00 9:00-14:00
Валентина Іванівна Москвіна – лікар педіатр
9:00-14:00 15:00-20:00 9:00-14:00 15:00-20:00 9:00-14:00
Олена Станіславівна Пугач – лікар терапевт
10:00-15:00 13:00-18:00 9:00-14:00 13:00-18:00 10:00-15:00
Анна Влодимирівна Цокур – завідувач
11:00-14:00 15:00-18:00 12:00-15:00 15:00-18:00 10:00-13:00
Олег Олександрович Копилов – лікар терапевт
8:00-13:00 15:00-20:00 9:00-14:00 14:00-19:00 8:00-13:00
Людмила Анатолівна Бабешина – лікар сімейний
8:30-13:30 15:00-20:00 9:00-14:00 15:30-20:00 9:00-14:00
Ельвіна Олександрівна Кліменко – лікар педіатр
9:00-14:00 15:00-20:00 9:00-14:00 15:00-20:00 9:00-14:00
Лариса Іванівна Камінська – сімейний лікар
8:00-13:00 15:00-20:00 9:00-14:00 14:00-19:00 8:00-13:00
Олена Анатоліївна Замкова – лікар ЗПСЛ (прийом дорослих)
10:00-14:00 15:00-19:00 8:00-12:00 16:00-20:00 8:00-12:00
Олена Анатоліївна Замкова – лікар ЗПСЛ (прийом дітей) 9:00-10:00 14:00-15:00 12:00-13:00 15:00-16:00 12:00-13:00
Вікторія Володимирівна Холоденко – лікар зпсл 10:00-13:00 13:00-16:00 10:00-13:00 14:00-17:00 10:00-13:00

Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини № 3 (вул. Запорожця,26)

пн вт ср чт
пт
Надія Дмитрівна Барабаш – завідувач, сімейний лікар
15:00-18:00 11:00-14:00
15:00-18:00 10:00-13:00 13:00-16:00
Віталій Олександрович Герасимов – лікар ЗПСЛ
15:00-20:00 8:00-13:00 14:00-19:00 9:00-14:00 15:00-20:00
Станіслав Павлович Бурлаченко – лікар терапевт
14:00-19:00 9:00-14:00 15:00-20:00 8:00-13:00 15:00-20:00
Валентина Сергіївна Лясковська – лікар сімейний (дорослі та діти з 12 років)
14:00-19:00 9:00-14:00 15:00-20:00 8:00-13:00 14:00-19:00
Віктор Васильович Мітяй – лікар сімейний (дорослі та діти з 12 років) 15:00-20:00 9:00-14:00 15:00-20:00 8:00-13:00 14:00-19:00
Лариса Антонівна Суботіна – лікар терапевт
15:00-20:00 9:00-14:00 15:00-20:00 9:00-14:00 15:00-20:00
Ксенія Володимирівна Стус – лікар сімейний (прийом дорослих) 17:40-20:00 груднічковий день
16:40-19:00 9:00-11:20 16:40-19:00
Ксенія Володимирівна Стус – лікар сімейний (прийом дітей) 15:00-17:20 8:00-13:00 14:00-16:20 11:40-14:00 14:00-16:20
Еліна Мелс Ян – лікар педіатр
15:00-20:00 9:00-14:00 15:00-20:00 9:00-14:00 15:00-20:00
Юлія Вікторовна Сиваченко – лікар педіатр
16:00-19:00 11:00-14:00 15:00-18:00 17:00-20:00 16:00-19:00
Марія Дмитрівна Абдєєва – сімейний лікар
12:00-17:00 9:00-14:00 15:00-20:00 9:00-14:00 13:00-18:00

Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини № 4 (вул. Курнатовського ,5)

пн вт ср чт пт
Олеся Василівна Мужиляк – завідувач, лікар терапевт
12:00-14:00 12:00-14:00
12:00-14:00 11:00-13:00 12:00-14:00
Наталія Юріївна Маначин – лікар сімейний (дорослі та діти з 12 років)
8:00-13:00 14:00-19:00 9:00-14:00 14:00-19:00 8:00-13:00
Валентина Петрівна Бобир – лікар педіатр
8:00-13:00 13:00-18:00 9:00-14:00 14:00-19:00 8:00-13:00
Світлана Петрівна Федоренко – лікар педіатр
14:00-19:00 9:00-14:00 14:00-19:00 8:00-13:00 14:00-19:00
Юлія Станіславівна Барболіна – лікар сімейний (дорослі та діти з 12 років) 14:00-19:00 8:00-13:00 14:00-19:00 8:00-14:00 9:00-14:00
Наталія Василівна Баглюк – сімейний лікар
9:00-14:00 8:00-13:00 8:00-13:00 13:00-18:00 14:00-19:00

Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини № 5 (вул. Райдужна, 14)

пн вт ср чт пт
Віктор Миколайович Черняк – завідувач, сімейний лікар
9:00-12:00 9:00-12:00
16:00-19:00 13:00-16:00 9:00-12:00
Тетяна Вікторівна Галактіонова – лікар терапевт
9:00-14:00 8:00-13:00 14:00-19:00
15:00-20:00 15:00-20:00
Наталія Вікторівна Полєнишева – лікар педіатр
8:00-13:00 14:00-19:00 15:00-20:00 8:00-13:00 8:00-13:00
Борис Олександрович Михальов – лікар педіатр
14:00-19:00 8:00-13:00 9:00-14:00 14:00-19:00 14:00-19:00
Ірина Валеріївна Корольова – лікар сімейний (дорослі та діти з 12 років) 15:00-20:00 14:00-19:00 8:00-13:00 8:00-13:00 8:00-13:00
Ольга Василівна Ременчиць – лікар сімейний (дорослі та діти з 12 років) 13:00-18:00 15:00-20:00 9:00-14:00 8:00-13:00 13:00-18:00

Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини № 6 (вул. Кібальчича, 13а)

пн вт ср чт пт
Алла Миколаївна Корсун – завідувач, сімейний лікар
8:00-11:00 11:00-14:00 13:00-16:00 17:00-20:00 8:00-11:00
Марина Миколаївна Данько – лікар педіатр
17:00-20:00 8:00-11:00 11:00-14:00 8:00-11:00 14:00-17:00
Олена Миколаївна Проценко – лікар терапевт
11:00-14:00 14:00-17:00 17:00-20:00 14:00-17:00 11:00-14:00
Ігор Іванович Коцюруба – лікар теравевт
14:00-17:00 17:00-20:00 8:00-11:00 11:00-14:00 17:00-20:00

Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини № 7 (пр. Перова, 10)

пн вт ср чт пт
Вікторія Олегівна Сірик – завідувач, сімейний лікар
13:00-16:00 13:00-16:00
16:00-19:00 8:00-11:00 8:00-12:00
Юлія Василівна Івашко – сімейний лікар
8:00-13:00 15:00-20:00
8:00-13:00 11:00-16:00 12:00-17:00
Вікторія Олександрівна Загірова – сімейний лікар
15:00-20:00 8:00-13:00 13:00-18:00 15:00-20:00 15:00-20:00

Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини № 8 (вул. Курнатовського,7)

пн вт ср чт пт
Андрій Вікторович Рябчун – завідувач, лікар педіатр
15:00-19:00 8:30-12:30 11:00-15:00 8:30-12:30 15:00-19:00
Сікорська Марина Андріївна – сімейний лікар
8:00-12:00 8:00-12:00 8:00-12:00 8:00-12:00 8:00-12:00
Віра Євгеніївна Браташова – лікар педіатр
9:00-13:00 13:00-17:00 9:00-13:00 15:00-19:00 12:00-16:00
Галина Федорівна Волинська – лікар педіатр
9:00-13:00 13:00-17:00 9:00-13:00 15:00-19:00 12:00-16:00
Лідія Олегівна Завгородня – лікар педіатр
15:00-19:00 9:00-13:00 12:00-16:00 9:00-13:00 15:00-19:00
Олена Валентинівна Саприкіна – лікар терапевт
14:00-18:00 16:00-20:00 14:00-18:00 10:00-14:00 11:00-15:00
Наталія Юріївна Сидорець – сімейний лікар (дорослі та діти з 12 років)
9:00-13:00 9:00-13:00
9:00-13:00 16:00-20:00 9:00-13:00
Артем Олегович Чайченко – сімейний лікар (дорослі та діти з 12 років) 16:00-20:00 9:00-13:00 10:00-14:00 9:00-13:00 16:00-20:00
Олександра Юріївна Абалмасова – сімейний лікар
9:00-13:00 14:00-18:00 16:00-20:00 14:00-18:00 10:00-14:00