День профілактики та раннього виявлення онкологічних захворювань у ЦПМСД №1 (фото)

26 листопада в КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 Дніпровського району м. Києва» за адресою вул. П.Запорожця, 26, в рамках реалізації соціального проекту «Крок до життя. Перевір себе» був успішно проведений День профілактики та раннього виявлення онкологічних захворювань.

Даний захід відвідали 412 мешканців нашого району. Відвідувачі акції мали змогу пройти комплексний медичний профілактичний огляд , який проводили висококваліфіковані фахівці з 17 спеціальностей закладів охорони здоров’я району та лікарі-науковці з науково-дослідних інститутів Національної Академії наук України.

Спеціалістами третинного рівня надання медичної допомоги було оглянуто 184 пацієнтів, виявлено 25 випадків патології, в т.ч. 5 випадки підозри на онкологічне захворювання.

Під час проведення акції було організовано проведення діагностичне обстеження молочної та щитоподібної залоз. Пройшли обстеження щитоподібної залози -61особи, молочної залози - 18 жінок, проведено мамографії 29 жінкам.

Організатор акції бажають всім здоров’я та закликають щорічно проходити профілактичні огляди в амбулаторіях за місцем проживання.

 

розклад роботи твого лікаря

Подивитися