ЦПМСД №1 відсвяткувал День захисту дітей справжньою благодійною акцією!

01 червня 2013 року з нагоди свята Всесвітнього дня захисту дитини за ініціативою Управління охорони здоров’я Дніпровської районної державної адміністрації міста Києва в філії Центра первинної медико-санітарної допомоги №1 відбулася акція, присвячена збереженню здоров’я дітей.

Акцію відвідало майже 300 дітей. Під час зустрічі маленькі мешканці мали можливість отримати консультації  кваліфікованих фахівців за спеціальностями кардіологія, неврологія, офтальмологія, отоларингологія,гастроентерологія,  хірургія, ортопедія, дерматологія, педіатрія.

Також було організовано проведення лабораторного обстеження дітей, проведення ультразвукового обстеження органів черевної порожнини, щитоподібної залози.

                                    До речі, вперше, в благодійній акції прийняли участь спеціалісти приватного медичного центру «Беббі», які   оглянули  майже 180 дітлахів. Окрім цього, за запрошенням Управління в акції прийняли участь висококваліфіковані спеціалісти НІІ ім.Амосова, які проконсультували 25 дітей з проведенням УЗД серця. Разом з тим, 145 особам (як дітям так і їх батькам) було проведено визначення вмісту глюкози в крові, а ще 167 малечам було проведено визначення росту та ваги. Але це ще не все. В додаток вищезгаданого, треба відзначити, що ще 214 особам було виміряне артеріальний тиск, а 58 дітлахам проведено ЕКГ обстеження.

                              Обстеження не було єдиної подією під час акції. Окрім цього впроваджувались і розважальні заходи. Спочатку відбувся конкурс малюнків, а потім маленьких гостей чекала «школа ведмежат», де діти мали можливість відчути себе справжніми лікарями. Дітям було по-справжньому весело, оскільки, окрім всього вищезгаданого, на святі були присутні справжні великі ЛЯГУШОНОК ТА ЛЕВ, небайдужі до дітлахів.

                                 Слід зауважити, що під час проведення заходу з метою вивчення громадської думки  також проводилось анкетування відвідувачів з питань охорони здоров’я. Як потім продемонстрували результати опитування, згідно, громадської думки, керівництво галузі охорони здоров’я району на вірному шляху.

                                 Зокрема, опитування привело до наступних результатів:

1.         97% підтримали ініціативу Управління в проведенні подібних акцій.

2.         84% задовольняє рівень та якість надання медичної допомоги.

3.         42% вважають, що доступність медичної допомоги покращилось.

42% - нічого не змінилось.

4,5%- погіршилось.

Але, хоча дане опитування показало також і слабкі міста в організації медичної допомоги дитячому населенню, воно, перш за все, спрямувало керівництво галузі до прийняття відповідних рішень.

На останок, слід зазначити, що це тільки перший крок, перша ластівка, подальша діяльність лікувальних закладів буде спрямована на покращення якості та доступності. А Ви, шановні  мешканці Дніпровського району, бережіть себе та своїх малюків!

 

розклад роботи твого лікаря

Подивитися