У ЦПМСД №1 проведуть «День здоров'я» для людей похилого віку!

За ініціативою Управління охорони здоров'я Дніпровської районної в м. Києві державні адміністрації проводиться «День здоров'я» для людей похилого віку Дніпровського району м. Києва.

Місце проведення: Амбулаторія загальної практики/сімейної медицини КНП ЦПМСД № 1 Дніпровського району міста Києва (вулиця Райдужна,14) 19 вересня 2017 року з 09:00 до 11:00.

Контакти:

Директор КНП «ЦПМСД № 1 Дніпровського району м. Києві» Коляда Елеонора Валеріївна, тел.: 540-96-79

Крім здорового способу життя, в сучасному суспільстві необхідно розвивати і культуру здоров’я, яка включає регулярне медичне спостереження для раннього виявлення захворювань та факторів ризику їх розвитку, навички боротьби зі стресом, прийоми збереження здоров’я в умовах агресивного навколишнього середовища і погіршення екологічної ситуації.

В Дніпровському районі 19.09.2017 року проводиться «День здоров'я» приурочений до Всесвітнього Дня серця та Міжнародного дня людей похилого віку на базі амбулаторії загальної практики/сімейної медицини КНП ЦПМСД №1 Дніпровського району міста Києва за адресою: вул. Райдужна, 14.

Міжнародний день людей похилого віку відзначається щорічно в усьому світі 1 жовтня за ініціативи Генеральної Асамблеї ООН (14-го грудня 1990-го року, резолюція № A/RES/45/106 від 14 грудня 1990 р.) Офіційне затвердження на міжнародному рівні було викликано зниженням внесків в спеціальний Цільовий фонд з проблем старіння ООН при одночасному стрімкому старінні населення світу, що свідчить про занепад моралі та культури в суспільстві. В Україні цей день відзначають з 1991 р.. Шоста частина людей похилого віку в Україні – самотні.

Вважається, що людина, яка дожила до похилого віку, гідна поваги навіть тільки тому, що їй це вдалося. Далеко не всім дано відчути мудрість своїх років. Літня людина має виняткові досвід і терпіння, наполегливість у досягненні поставлених завдань.

Міжнародний день людей похилого віку покликаний висловити визнання особам старшого віку за їх внесок у розвиток людського потенціалу та економіки, звернути увагу суспільства на проблеми глобального постаріння населення. Довге життя – ознака доброго здоров’я.

У рамках акції:

Відвідувачі амбулаторії загальної практики/сімейної медицини КНП ЦПМСД № 1Дніпровського району, мешканці житлового масиву «Райдужний», будуть мати змогу отримати:

• Консультації, лікаря-невропатолога, лікаря-загальної практики/сімейної медицини, а також поради з питань здорового способу життя.

• Пройти діагностичне обстеження (ЕКГ);

• Виміряти артеріальний тиск;

• Лабораторні обстеження (загальний аналіз крові, біохімічне дослідження крові, визначити вміст цукру в крові)

• Буде працювати виїзний флюорограф для проведення флюорографічного обстежень легень, з метою виявлення на ранніх стадіях захворювання на туберкульоз та онкологічні захворювання.

Головна мета зазначених заходів: збереження, укріплення здоров'я та профілактика інвалідності.

Лише відповідальне ставлення до свого здоров’я , попередження виникнення хвороб, зможуть продовжити Вам активне довголіття.

Бережіть своє здоров’я!

З повагою, начальник управління 
охорони здоров’я Дніпровської 
районної в місті Києві державної 
адміністрації, 
Заслужений лікар України Д.Т. Карабаєв

 

 

розклад роботи твого лікаря

Подивитися