Шановні Дніпровчани!

В рамках реалізації соціального проекту «Крок до життя. Перевір себе» 26 листопада 2016 року з 10-00 до 13-00 на базі КНП ЦПМСД № 1 Дніпровського району за адресою вул. П. Запорожця,26, буде проведений День профілактики та раннього виявлення онкологічних захворювань.

Проведення заходів проекту сприяє покращенню обізнаності населення щодо збереження Вашого здоров’я та здоров’я оточуючих, а також ранньому виявленню онкологічних захворювань серед мешканців району.

Відвідувачі заходу, будуть мати можливість пройти комплексний медичний профілактичний огляд із залученням висококваліфікованих фахівців не тільки закладів охорони здоров’я району, але лікарів-науковців з науково-дослідних інститутів Національної Академії медичних наук України, лікарів з провідних міських центрів. Прийом пацієнтів буде вестись по 17 спеціальностям.

Всі будуть мати можливість пройти УЗД обстеження, маммографію, діагностичні дослідження на онкологічні захворювання шкіри на дерма скопі, визначити вміст глюкози в крові, тощо. В разі необхідності при виявленні захворювання Вам буде надана можливість пройти додаткові діагностичні дослідження та лікування в провідних високоспеціалізованих закладах охорони здоров’я міста Києва.

Проведення заходів запроваджується по суботам з метою наближення та забезпечення доступності населення району до високоспеціалізованої допомоги.

Організатори заходу управління охорони здоров’я Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації , Київська лікарська ради, ВГО «КИЇВСЬКЕ ВІЧЕ», Міжфракційне депутатське об’єднання з питань профілактики та боротьби з неінфекційними захворюваннями Верховної Ради України, НАМН України звертаються до Вас прийти на День профілактики, та отримати відповідні консультації, поради і пройти діагностичні дослідження.

Це дасть змогу зберегти Ваше здоров’я, виявити захворювання на ранній стадії розвитку і ефективно і вчасно пролікуватись.

Начальник управління охорони здоров'я Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Д- Карабаєв

розклад роботи твого лікаря

Подивитися