Про проведення Дня здоров’я для жіночого населення району приуроченого до Всесвітнього Дня запобігання та боротьби з раком молочної залози

Щодня у 50 жінок в Україні діагностується рак молочної залози. Щомісяця від цього захворювання в Україні помирає близько 750 жінок.

На жаль, в нашій країні зберігається високий рівень смертності від цього захворювання, що пов'язано з відсутністю скринінгових програм обстеження населення і пізнім зверненням жінки до лікаря.

Рак грудей - найпоширеніше онкологічне захворювання серед жінок. У групі ризику знаходяться всі представниці прекрасної статі. За даними інституту раку США, при своєчасному виявленні, рак молочної залози вдається вилікувати у 98,1% жінок!Дослідження показали, що щорічні профілактичні обстеження призводять до виявлення ранніх стадій раку молочної залози в той період, коли він найбільш виліковний і можливе збереження функції грудного годування.

Протягом 9 місяців 2016 року в Дніпровському районі міста Києва виявлено 154 випадки захворювання на рак молочної залози, проти 186 випадків за аналогічний період 2015 року. Показник захворюваності на рак молочної залози в Дніпровському районі за 9 місяців 2016 року склав 79,0 випадків на 100 тисяч населення. Середньоміський показник склав 58,1 випадки на 100 тисяч населення. За 9 місяців 2016 року з 154 зареєстрованих випадків раку молочної залози при профілактичних оглядах виявлено 124 випадки, або 88,6%.

Враховуючи негативну тенденцію щодо зростання захворюваності на рак молочних залоз серед населення та з метою виявлення раку молочної залози на ранніх стадіях розвитку і на виконання Загальнодержавної та районної програм боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2017 року, з метою більш широкого інформування населення району з питань профілактики, раннього виявлення та ефективного лікування раку молочної залози, управління охорони здоров’я Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації 20 жовтня 2016 року, з 13-00 до 16-00 на базі КНП ЦПМСД № 1, вул. П. Запорожця,26 для жіночого населення району проводить День здоров’я, приурочений Всесвітньому Дню запобігання та боротьби з раком молочної залози.

Жінкам буде запропонований огляд молочних залоз лікарями онкологами - маммологами Київського міського онкологічного центру, а в вразі необхідності буде проведено маммографіне дослідження молочних залоз з послідуючим прийняттям відповідного рішення, щодо лікування

Начальник управління охорони здоров’я Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Д.Т. Карабаєв

Контакти:

Директор КНП «КДЦ Дніпровського району м. Києва» Седченко Ірина Володимирівна - 517-71-44

 

розклад роботи твого лікаря

Подивитися