Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини №2 є структурним підрозділом Центру ПМСД №1 Дніпровського району м.Києва,яка розташована за адресою – вул. П. Запорожця,26.

В амьулаторії медичну допомогу надають 7 мімейних лікарів, 2 педіатра та 2 терапевта.

Пацієнтиі при зверненні до лікарів амбулаторії мають можливість зробити обстеження: загальний аналіз крові,загальний аналіз сечи, ЕКГ,швидкі тести на ВІЧ, гепатити. За призначенням лікарів медичні сестри визначають рівень цукру в крові за допомогою глюкометрів вдома у немобільних пацієнтів. За направленням лікаря амбулаторії пацієнти мають можливість отримати консультацію лікарів-спеціалістів вторичної ланки.

На оснащенні амбулаторії ЗПСМ №2 є два електрокардіографа,6 глюкохолестерометрів,тонометри,ростомер та ваги,отоофтальмоскопи.

Телефон для довідок: (044) 337-80-84

 

Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини №3 (далі – АЗПСМ) є структурним підрозділом КНП «Центру первинної медико-санітарної допомоги №1 Дніпровського району міста Києва». В основі організації медичної допомоги лежить дільнично – територіальний принцип, який дає можливість дільничним терапевтам добре знати стан здоров’я членів кожної сім ї ,особливості побуту, професійні умови, рівень санітарної культури пацієнтів, що живуть на території дільниці.

Первинну медичну допомогу населенню надають 7 сімейних лікарів, 2 лікаря педіатра та лікар терапевт. Під час амбулаторного прийому у лікаря аммулаторії можливо виміряти цукор крові, пройти тестування на ВІЧ, гепатити, визначення загального холестерину, ЕКГ обстеження

Телефон для довідок: (044) 337-80-84

АЗПСМ № 4 відкрита 1 січня 2014р., є структурним підрозділом центру, розміщена в житловому будинку по вулиці Курнатовського 5.

В амбулаторії первинну медичну допомогу надають 6 лікарів, серед яких 2 лікаря загальної практики,2 лікаря терапевта та 2 лікаря педіатра. Медична допомога надається майже 6 тисячам мешканців району, які підписали декларації з лікарями. Під час амбулаторного прийому в амбулаторії створені умови для проведення обстежень: ЄКГ, визначення маси тіла, росту, лабороторні обстеження - загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, визначення вмісту цукру в крові, холестирин крові.

При наявності медичних показів надається направлення на консультації та обстеження в заклиди вторичного рівня.

Режим роботи амбулаторії з понеділка по п'ятницю

Телефон для довідок: (044) 337-80-84

Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №5 після проведення капітального ремонту відкрита в 2011 році та розташована на території віддаленого мікрорайону Дніпровського району по вулиці Райдужна,14. Медичну допомогу тут отримують 9200 мешканців району, які уклали декларації з лікарями.

В амбулаторії працюють 6 лікарів, а саме: 3 лікаря загальної пактики, 1 лікар терапевт і 2 педіатра. В амбулаторії можна зробити ЕКГ, виміряти рівень холестерину та цукру крові. В амбулаторії організований забор крові на лабораторні дослідження, загальний аналіз крові, аналіз сечі, біохімічний аналіз, визначити протромбіновий індекс.

Всі робочі місця лікарів оснащено новими комп`ютерами, є доступ к мережі Інтернет.

Телефон для довідок: (094) 829-91-43

Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини №6 є структурним підрозділом Центру ПМСД №1 Дніпровського району м. Києва, розташована за адресою – вул.Кібальчича, 13-А. Лікарями та медичними сестрами амбулаторії загальної практики – сімейної медицини №6 надається первинна медико-санітарна допомога 7000 мешканцям району. В амбулаторії на даний час працюють 4 лікаря, серед яких- 2 лікаря-терапевта дільничних, 1- лікар загальної практики/ сімейної медицини, 1 лікар педіатр.

Пацієнти та хворі при зверненні до лікарів амбулаторії мають можливість пройти обстеження: загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, біохімічний аналіз крові, аналіз крові на цукор, ЕКГ. За призначенням лікарів медичні сестри визначають рівень цукру в крові за допомогою глюкометрів вдома у немобільних пацієнтів. За медичними показами хворий може бути направлений на консультації та додаткові обстеження в клініко-діагностичний дорослий та дитячий центр Дніпровського району.

Відповідно до табелю оснащення амбулаторія укомплектована необхідним обладнанням, а саме: в кожному кабінеті амбулаторного прийому- апарат ЕКГ, глюкохолестерометри, набір для визначення гостроти зору, тонометри, ростомір та ваги, отоофтальмоскопи. Всі робочі місця лікарів оснащено новими комп`ютерами, є доступ к мережі Інтернет

Телефон для довідок: (094) 906-03-27

Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини №7 є структурним підрозділом Центру ПМСД №1 Дніпровського району м. Києва, розташована за адресою – б-р Перова, 10.

Лікарями та медичними сестрами амбулаторії загальної практики – сімейної медицини №7 надається первинна медико-санітарна допомога майже 6 тис. киянам, які уклали декларацію з лікарем. В амбулаторії на даний час працюють 4 лікаря загальної практики- сімейні лікарі.

Радіус обслуговування становить біля 500-700 м.

Пацієнти та хворі при зверненні до лікарів амбулаторії мають можливість пройти обстеження: загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, біохімічний аналіз крові, аналіз крові на цукор, ЄКГ. За призначенням лікарів медичні сестри визначають рівень цукру в крові за допомогою глюкометрів вдома у немобільних пацієнтів. За медичними показами хворий може бути направлений на додаткові обстеження в клініко-діагностичний центр згідно наявної патології – УЗД серця, фіброгастродуоденоскопію, УЗД органів черевної порожнини,УЗД щитовидної залози, фіброколоноскопію, ректороманоскопію, рентгенографію легень та кісток.

За направленням лікаря пацієнти мають можливість отримати консультацію лікарів-спеціалістів: невролога, кардіолога, гастроентеролога, алерголога, ендокринолога та інш.

Відповідно до табелю оснащення амбулаторія укомплектована необхідним обладнанням, а саме: в кожному кабінеті амбулаторного прийому- апарат ЕКГ, глюкохолестерометри, набір для визначення гостроти зору, тонометри, ростомір та ваги, отоофтальмоскопи. Всі робочі місця лікарів оснащено новими комп`ютерами, є доступ до мережі Інтернет.

Телефон для довідок: (044) 541-20-86

Створена амбулаторія шляхом приєднання дитячої поліклініки №2 Дніпоовського району в 2013 році до Центру ПМСД №1 в рамках проведення реформування системи охорони здоров”я. Розташована в приміщенні за адресою вулиця Курнатовського, 7.

Лікарями та медичними сестрами амбулаторії надається первинна медико-санітарна допомога 18584 мешканцям району.

В амбулаторії надають первинну медичну допомогу 6 лікарів, 4- лікаря педіатра, 2 лікаря сімейних. Пацієнти при зверненні до лікарів амбулаторії мають можливість зробити обстеження: загальний аналіз крові,загальний аналіз сечі,біохімію крові, ЕКГ, визначення змісту цукору в крові, аналіз харкотиння. За призначенням лікарів медичні сестри визначають рівень цукру в крові за допомогою глюкометрів вдома у немобільних пацієнтів.

При наявності медичних показів надається направлення на консультації та обстеження в заклиди вторичного рівня.

Режим роботи амбулаторії з понеділка по п'ятницю з 08:00-19:00.

Телефон для довідок: (044) 337-80-84

розклад роботи твого лікаря

Подивитися