Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини №2 є структурним підрозділом Центру ПМСД №1 Дніпровського району м.Києва,яка розташована за адресою – вул. П. Запорожця,26.

Лікарями та медичними сестрами амбулаторії надається первинна медична допомога 13103 мешканцям району обслуговування, з них 11 103 – дорослого населення та 2000 дитячого. В амбулаторії на даний час працюють 5 лікарів – 3 лікаря-терапевта дільничних та 2- лікаря сімейного. Радіус обслуговування становить біля 1,5 км.

Пацієнти та хворі при зверненні до лікарів амбулаторії мають можливість зробити обстеження: загальний аналіз крові,загальний аналіз сечи,біохімію крові, флюорографію органів грудної порожнини, ЄКГ,цукор крові, аналіз харкотиння. За призначенням лікарів медичні сестри визначають рівень цукру в крові за допомогою глюкометрів вдома у немобільних пацієнтів. За необхідністю по талонам КДЦ хворий може бути направлений на додаткові обстеження згідно наявної патології – УЗД серця, ЄФГДС,УЗД ОЧП,УЗД щитовидної залози, фіброколоноскопію,ректороманоскопію,рентгенографію/БЕЗ ТАЛОНІВ / легень та кісток. За направленням лікаря-терапевта пацієнти мають можливість отримати консультацію лікарів-спеціалістів /невролога, кардіолога, гастроентеролога, алерголога, ендокринолога та інших.

На оснащенні амбулаторії ЗПСМ №2 є два електрокардіографа,6 глюкохолестерометрів,офтальмоскопічний набір для визначення гостроти зору,тонометри,ростомер та ваги,отоофтальмоскопи.

Телефон для довідок: (044) 337-80-84

 

Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини №3 (далі – АЗПСМ) є структурним підрозділом КНП «Центру первинної медико-санітарної допомоги №1 Дніпровського району міста Києва». В основі організації медичної допомоги лежить дільнично – територіальний принцип, який дає можливість дільничним терапевтам добре знати стан здоров’я членів кожної сім ї ,особливості побуту, професійні умови, рівень санітарної культури пацієнтів, що живуть на території дільниці.

АЗПСМ №3 обслуговує 12 195 мешканців Дніпровського району, з них працюючих 8 648 чоловік , неорганізованого населення 3 547, питома вага осіб пенсійного віку за період з 2010 до 2012 року зросла з 14,5 % до 16,7% , в абсолютному вираженні на 371 чоловік більше. Учасників війни – 263 чол. Інвалідів війни – 15 чоловік. Учасників бойових дій – 37 чоловік Ліквідаторів ЧАЕС – 81 чоловік. Одиноких громадян похилого віку – 37осіб. Обслуговуються робітниками соціальних служб – 63 чол. Первинна медико – санітарна допомога надається для жителів району обслуговування на п’яти терапевтичних дільницях. На території кожної з дільниць проживає в середньому 2 439 чоловік . В тому числі на одну штатну посаду лікаря – 1 915 чоловік, на одну фізичну особу – 2 439 чоловік.

Первинну медичну допомогу населенню надають 10 лікарів, серед яких 4 лікаря загальної практики, 3 лікаря терапевта,4 лікаря педіатра дільничних.

Телефон для довідок: (044) 337-80-84

АЗПСМ № 4 відкрита 1 січня 2014р., є структурним підрозділом центру, розміщена в житловому будинку по вулиці Курнатовського 5.

В амбулаторії первинну медичну допомогу надають 6 лікарів, серед яких 2 лікаря загальної практики,2 лікаря терапевта та 2 лікаря педіатра. Медична допомога надається майже 6 тисячам мешканців району, які підписали декларації з лікарями. Під час амбулаторного прийому в амбулаторії створені умови для проведення обстежень: ЄКГ, визначення маси тіла, росту, лабороторні обстеження - загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, визначення вмісту цукру в крові, холестирин крові.

При наявності медичних показів надається направлення на консультації та обстеження в заклиди вторичного рівня.

Режим роботи амбулаторії з понеділка по п'ятницю

Телефон для довідок: (044) 337-80-84

Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №5 після проведення капітального ремонту відкрита в 2011 році та розташована на території віддаленого мікрорайону Дніпровського району по вулиці Райдужна,14. Медичну допомогу тут отримують 9200 мешканців району, які уклали декларації з лікарями.

В амбулаторії працюють 6 лікарів, а саме: 3 лікаря загальної пактики, 1 лікар терапевт і 2 педіатра. В амбулаторії можна зробити ЕКГ, виміряти рівень холестерину та цукру крові. В амбулаторії організований забор крові на лабораторні дослідження, загальний аналіз крові, аналіз сечі, біохімічний аналіз, визначити протромбіновий індекс.

Всі робочі місця лікарів оснащено новими комп`ютерами, є доступ к мережі Інтернет.

Телефон для довідок: (094) 829-91-43

Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини №6 є структурним підрозділом Центру ПМСД №1 Дніпровського району м. Києва, розташована за адресою – вул.Кібальчича, 13-А. Лікарями та медичними сестрами амбулаторії загальної практики – сімейної медицини №6 надається первинна медико-санітарна допомога 7000 мешканцям району. В амбулаторії на даний час працюють 4 лікаря, серед яких- 2 лікаря-терапевта дільничних, 1- лікар загальної практики/ сімейної медицини, 1 лікар педіатр.

Пацієнти та хворі при зверненні до лікарів амбулаторії мають можливість пройти обстеження: загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, біохімічний аналіз крові, аналіз крові на цукор, ЕКГ. За призначенням лікарів медичні сестри визначають рівень цукру в крові за допомогою глюкометрів вдома у немобільних пацієнтів. За медичними показами хворий може бути направлений на консультації та додаткові обстеження в клініко-діагностичний дорослий та дитячий центр Дніпровського району.

Відповідно до табелю оснащення амбулаторія укомплектована необхідним обладнанням, а саме: в кожному кабінеті амбулаторного прийому- апарат ЕКГ, глюкохолестерометри, набір для визначення гостроти зору, тонометри, ростомір та ваги, отоофтальмоскопи. Всі робочі місця лікарів оснащено новими комп`ютерами, є доступ к мережі Інтернет

Телефон для довідок: (094) 906-03-27

Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини №7 є структурним підрозділом Центру ПМСД №1 Дніпровського району м. Києва, розташована за адресою – б-р Перова, 10.

Лікарями та медичними сестрами амбулаторії загальної практики – сімейної медицини №7 надається первинна медико-санітарна допомога майже 6 тис. киянам, які уклали декларацію з лікарем. В амбулаторії на даний час працюють 4 лікаря загальної практики- сімейні лікарі.

Радіус обслуговування становить біля 500-700 м.

Пацієнти та хворі при зверненні до лікарів амбулаторії мають можливість пройти обстеження: загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, біохімічний аналіз крові, аналіз крові на цукор, ЄКГ. За призначенням лікарів медичні сестри визначають рівень цукру в крові за допомогою глюкометрів вдома у немобільних пацієнтів. За медичними показами хворий може бути направлений на додаткові обстеження в клініко-діагностичний центр згідно наявної патології – УЗД серця, фіброгастродуоденоскопію, УЗД органів черевної порожнини,УЗД щитовидної залози, фіброколоноскопію, ректороманоскопію, рентгенографію легень та кісток.

За направленням лікаря пацієнти мають можливість отримати консультацію лікарів-спеціалістів: невролога, кардіолога, гастроентеролога, алерголога, ендокринолога та інш.

Відповідно до табелю оснащення амбулаторія укомплектована необхідним обладнанням, а саме: в кожному кабінеті амбулаторного прийому- апарат ЕКГ, глюкохолестерометри, набір для визначення гостроти зору, тонометри, ростомір та ваги, отоофтальмоскопи. Всі робочі місця лікарів оснащено новими комп`ютерами, є доступ до мережі Інтернет.

Телефон для довідок: (044) 541-20-86

Створена амбулаторія шляхом приєднання дитячої поліклініки №2 Дніпоовського району в 2013 році до Центру ПМСД №1 в рамках проведення реформування системи охорони здоров”я. Розташована в приміщенні за адресою вулиця Курнатовського, 7.

Лікарями та медичними сестрами амбулаторії надається первинна медико-санітарна допомога 18584 мешканцям району.

В амбулаторії надають первинну медичну допомогу 6 лікарів, 4- лікаря педіатра, 2 лікаря сімейних. Пацієнти при зверненні до лікарів амбулаторії мають можливість зробити обстеження: загальний аналіз крові,загальний аналіз сечі,біохімію крові, ЕКГ, визначення змісту цукору в крові, аналіз харкотиння. За призначенням лікарів медичні сестри визначають рівень цукру в крові за допомогою глюкометрів вдома у немобільних пацієнтів.

При наявності медичних показів надається направлення на консультації та обстеження в заклиди вторичного рівня.

Режим роботи амбулаторії з понеділка по п'ятницю з 08:00-19:00.

Телефон для довідок: (044) 337-80-84

розклад роботи твого лікаря

Подивитися
<