Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №1 після реконструкції відкрита 04.01.2021 року та розташована на території віддаленого мікрорайону Дніпровського району по вулиці Райдужна,23.

В амбулаторії працюють 6 лікарів, а саме: 3 лікаря загальної пактики, 2 лікарі терапевта і 1 лікар педіатр.

При зверненні до лікарів амбулаторії пацієнти мають можливість зробити обстеження: загальний аналіз крові,загальний аналіз сечи, ЕКГ,швидкі тести на ВІЧ, гепатити. За призначенням лікарів медичні сестри визначають рівень цукру в крові за допомогою глюкометрів. Окрім цього, за електронним направленням, виданим лікарем амбулаторії, пацієнти мають можливість отримати консультацію лікарів-спеціалістів вторинної ланки, при цьому, обравши будь-який медичний заклад вторинного рівня.

 В амбулаторії функціонує кабінет щеплення для дорослого та дитячого населення. Також є відокремлені місця для годування немовлят.

Телефон для довідок: (044) 337-80-84

 

  

Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини №2 є структурним підрозділом Центру ПМСД №1 Дніпровського району м.Києва,яка розташована за адресою – вул. П. Запорожця, 26.

В амбулаторії медичну допомогу надають 8 сімейних лікарів та 2 терапевта.

Кожна наша амбулаторія намагається збільшити кількість послуг для своїх пацієнтів. Ми раді повідомити, що віднині наші пацієнтии при зверненні до лікарів амбулаторії мають можливість зробити обстеження: загальний аналіз крові,загальний аналіз сечи, ЕКГ,швидкі тести на ВІЧ, гепатити. За призначенням лікарів медичні сестри визначають рівень цукру в крові за допомогою глюкометрів. Окрім цього, за електронним направленням, виданим лікарем амбулаторії, пацієнти мають можливість отримати консультацію лікарів-спеціалістів вторинної ланки, при цьому, обравши будь-який медичний заклад вторинного рівня.

Телефон для довідок: (044) 337-80-84